Poljskoj prva pobeda u ovogodišnjoj Ligi nacija (VIDEO)

Ovogodišnje izdanje fudbalske Lige nacija počelo je današnjom utakmicom između Poljske i Velsa, u kojoj je domaćin u Vroclavu slavio protiv ostrvske ekipe sa 2-1, u okviru grupe 4 lige A.

Svi golovi viđeni su u drugom delu.

Poveli su gosti u 52. minutu, kada je Džonatan Vilijams naciljao donji levi ugao gola Poljaka.

Rezultat je poravnao Jakub Kaminski u 72. minutu, posle lopte koju je primio u šesnaestercu.

Radost domaćinu u finišu meča, odnosno 85. minutu doneo je Karol Sviderski, koji je odbijenu loptu smestio u mrežu i doneo pobedu poljskoj reprezentaciji.

Reprezentacija Srbije svoje učešće u ovom takmičenju počinje sutra, kada će na stadionu “Rajko Mitić” od 20.45 sati dočekati Norvešku, u okviru grupe 4 lige B.

Lazović efektnim golom otežao situaciju Atalanti (VIDEO)

Fudbaleri Atalante i Verone remizirali su u Bergamu u sklopu 32. kola Serije A, pošto je duel završen rezultatom...