Dominacija Mesija: Ovo je uradio i 2012. godine (VIDEO)

Spektakularna utakmica najboljeg fudbalera sveta Lea Mesija. Njegova Argentina je savladala u prijateljskoj utakmici Estoniju rezultatom 5:0, a sve golove je postigao jedan od najboljih fudbalera svih vremena Leo Mesi.

Toliko pogodaka na utakmici niko nije postigao za Argentinu, ali je Mesi već je pogađao pet puta na utakmici,u dresu Barselone, protiv Bajer Leverkuzena, 2012. godine.

Odbrana Estonije nije imala način da zaustavi Mesija, a do prvog gola je došao u 9. minutu igre iz penala, dok je drugi postigao u 45.minutu. Do het-trika je stigao na samom početku drugog dela, izašao je jedan na jedan sa golmanom i lako ga savladao za 3:0.

Mesi je na sličan način pogodio za 4:0 u 72. minutu, da bi 5 gol postigao četiri minuta kasnije.

Argentinci će posle ove utakmice otputovati u Melburn, na prijateljsku utakmicu protiv Brazila.

NAKON SVETSKOG ZLATA: OI su poslednji izazov za Herberta sa Nemcima!?

Košarkaška reprezentacija Nemačke dominantno je osvojila prošlogodišnje svetsko prvenstvo. U finalu su savladali selekciju Srbije. Takmičenje završili bez poraza predvođeni...