NBA: Golden Stejt izjednačio u seriji finala

Košarkaši Golden Stejta pobedili su Boston rezultatom 107:88 i tako izjednačili u finalnoj seriji na 1:1.

Domaće je do pobede predvodio Stef Kari koji je postigao 29 poena. Pored njega istakli su se još Džordan Pul sa 17 poena, Kevon Luni sa 12,a Klej Tompson i Endrju Vigins su postigli po 11 poena. Srpski košarkaš Nemanja Bjelica za deset minuta provedenih na terenu postigao je šest poena i zabeležio pet skokova.

U ekipi Bostona najbolji je bio Džejson Tejtum koji je postigao 28 poena, a čak 21poen je dao u prvom poluvremenu.

Naredna utakmica u seriji je u Bostonu, a ona se igra u noći između srede i četvrtka.

• KLJUČNE REČI
  • NBA

OBELEŽIO TREĆU RUNDU PO EVROLIGE: Košarkaš Makabija MVP

Nakon trećih utakmica u plej-ofu Evrolige, poznato je da je Real Madrid prvi učesnik F4 u Berlinu. Večeras priliku da...