NOVI DUGI PREKID: Ispražnjena cela hala!

Samo što je počelo drugo poluvreme, ponovila se situacija iz trećeg meča finalne serije ABA lige i sudije su napustile parket u odlučujućem, petom duelu između Crvene zvezde i Paritzana.

Nakon što je cela hala ispražnjena, meč se konačno nastavio posle više od sata pauze. Prethodno je i pauza u poluvremenu trajala nešto duže od uobičajenog.

Pri rezultatu 39-39 posle nešto više od dva i po minuta igre u drugoj četvrtini meča ponovila se, na veliku žalost, situacija iz trećeg meča, kada su sudije napustile teren i usledila je nova duga pauza, tek što su igrači nastavili sa igrom.

Prethodno je i pauza između dva poluvremena trajala duže zbog pražnjenja dela tribine i premeštanja na drugi deo. Ispostavilo se na kraju da nije pronađeno adekvatno rešenje, pa se posegnulo za nepopularnom merom.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...