LN: Belgija razbila Poljsku, Holandija slavila u Velsu

Večeras su odigrana četiri meča u Ligi nacija u grupama A i B.

Fudbaleri Belgije pobedili su selekciju Poljske rezultatom 6:1, dok su Holanđani u gostima savladali Vels – 2:1.

Poljaci su poveli u 14. minutu preko Roberta Levandovskog. Ali u nastavku su Belgijanci dominirali na terenu, pa su kgolovima Vicela, De Brujnea, Trosara u dva navrata, te Dendonkera i Opende došli do veoma ubedljive pobede.

Holandija je upisala svoju drugu pobedu pošto je slavila u Velsu rezultatom 2:1 u ludoj završnici. Vodili su Holanđani od 50. minuta golom Tona Kompejnersa, ali je u drugom minutu nadoknade vremena Ris Norington-Dejvis izjednačio. Iako je delovalo da će se sve završiti podelom bodova, Vut Veghorst je postigao gol u četvrtom minutu nadoknade i doneo nova tri boda svojoj selekciji.

Ukrajina je u grupi B ostvarila pobedu protiv Irske, a strelac jedinog pogotka na meču bio je Viktor Cigankov.

Škotska je slavila protiv Jermenijue rezultatom 2:0, golove su dali Ralston u 28. i MekKena u 40. minutu.

LUKA ILIĆ NIJE JEDINI: Zvezda sprema još jedan veliki povratak za napad na LŠ!

Fudbaleri Crvene zvezde za vikend nastavljaju šampionat Srbije gostovanjem Vojvodini. Nakon dva derbija, pobegli su Partizanu na +10 i prošli...