LN: Pobeda Grčke, Gruzija razbila Makedoniju!

Liga C, grupa 2

U okviru Lige nacija, fudbaleri Grčke nadigrali su selekciju Kipra rezultatom 3:0

Nakon prvih 20 minuta vodili su domaći sa 2:0, Bakasetas je pogodio za 1:0 u osmom minutu, da bi u 20. minutu isti igrač asistirao Pavlidisu za 2:0.

U nastavku su Grci postavili konačan rezultat utakmice golom Limniosa.

Liga C, grupa 4

Gibraltar – Bugarska 1:1
Severna Makedonija – Gruzija 0:3

Minčev je doveo reprezentaciju Bugarske u prednost posle dodavanja Milanova.

Domaći su bolje zaigrali posle pauze, a onda je usledila i kontroverzna situacija. Imali smo VAR intervenciju, Gibraltar dobija penal posle igranja rukom, a Voker je pogodio za 1:1.

Severna Makedonija je priredila negativno iznenađenje svoji navijačima u Skoplju.Oni su poraženi 3:0 od reprezentacije Gruzije koje su svoje golove postigli u drugom delu igre.

Zivzivadže je doneo prednost u 52. minutu, deset minuta kasnije Kvaratešelija udvostručuje prednost. Konačnih 3:0 postavlja Kiteišvili u 84. minutu, uz to da su gosti imali i poništen gol iz 69. minuta.

Liga D, grupa 2

Malta – Estonija 1:2

Estonci su poveli, a strelac je bio Vasiljev u 21. minutu.

Domaći dolaze do izjednačenja u drugom delu igre i to preko autogola Heina u 56. minutu. Međutim golom Aniera u nadoknadi Estonci su došli do pobede.

Milojević pred start Večitog derbija: Stariji igrači imaju zadatak da daju primer mlađima

Uskoro počinje večiti derbi na stadionu Rajko Mitić, kojim Crvena zvezda i Partizan otvaraju plejof Superlige. Svoja očekivanja pred sam...