LN: Golman Austrije stopirao Francuze, pobeda Hrvatske (VIDEO)

U sklopu Lige nacija danas su u elitnom rangu odigrane utakmice grupe 1, u okviru koje je pobedu zabeležila Hrvatska, dok je Austrija senzacionalno uspela da osvoji bod protiv Francuza.

Dugo su vodili Austrijanci u Beču, posle pogotka Andreasa Vajnmana u 37. minutu.

Nakon toga je sjajan na golu domaćina bio golman Austrije iz Beča Patrik Penc, pa je tek u 83. minutu izjednačio Kilijan Mbape.

Nije pomoglo ni 11 šuteva više Galskih petlova (16-5), pre svega jer je austrijski golman bio sjajan.

Reprezentacija Hrvatske je na gostovanju u Kopenhagenu bila bolja od Danske minimalnim rezultatom 1-0, a odlučujući gol bio je delo Marija Pašalića u 69. minutu.

U ligi B ovog takmičenja odigrana je samo jedna utakmica, jer je meč Rusija-Island otkazan.

U njoj je Izrael bio bolji na gostovanju u Albaniji rezultatom 2-1.

Arteta nekon velike pobede Arsenala: Moramo da budemo disciplinovaniji

Fudbaleri Arsenala su više nego rutinski savladali Čelsi na svom terenu rezultatom 5:0 i tako se domogli prvog mesta...