RADONJIĆ LOCIRAO RAZLOGE PORAZA: Nismo došli na meč

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su danas na gostovanju od Mege Mozzart posle velikog preokreta u drugom poluvremenu sa 77-70, pa će put do finala domaće Superlige morati da traže kroz treću, odlučujuću utakmicu.

Trener Crvene zvezde nije navikao na ovaj termin (12 časova), pa je protivniku čestitao jer je bio bolji “večeras”, ali je svakako lako locirao razloge poraza.

Mega je igrala sa većom energijom, željom, to je bilo očigledno od starta. Prvih nekoliko minuta je to izgledalo korektno sa naše strane, ostalo je bilo ispod svakog nivoa. Bili smo ekipa koja nije došla na ovaj meč. Očekujem da odnos bude drugačiji u majstorici, da kroz taj odnos pokažemo i kvalitet. To što smo favoriti moramo da dokažemo na parketu na sledećoj utakmici, poručio je trener Zvezde.