Još jedna rutinska pobeda Vojvodine u Sloveniji!

Fudbaleri Vojvodine ostvarili su još jednu pobedu na pripremama u Sloveniji. Oni su pobedili ekipu Marice Plovdiv rezultatom 3:0 (2:0).

Strelci u drugoj pobedi Vojvodine na pripremama bili su Bastajić u 13, Milošević u 29. iz penala i Nešković u 71. minutu.

U 13. minutu Bastajić je postigao gol za 1:0, pošto je iskosa sa leve strane gađao dalji ugao i od stative pogodio mrežu.

U 28. minutu jedan defanzivac Marice igrao je rukom u šesnaestercu, posle Đorđevićevog centaršuta, a sudija je pokazao na belu tačku. Šutirao je Jovan Milošević i pogodio 2:0.

U 71. minutu Vojvodina je postigla i treći pogodak, golom Neškovića, sa nekih sedam metara pogodio za 3:0.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...