Bomba: Partizan doveo prvo pojačanje za narednu sezonu!

Kako prenosi Mocart sport, Partizan je doveo prvo pojačanje za narednu sezonu.

U pitanju je nekadašnji bek crno-belih Danilo Anđušić. On dolazi u Partizan nakon što mu je istekao ugovor sa Monakom.

On je u karijeri još nosio dres Virtusa, Valjadolida, Bilbaoa, Anvila, Parme, Uniksa, Igokee i Burga.

U Evroligi je prethodne sezone prosečno beležio 7.7 poena, 1.3 skokova i 0.9 asistencija po utakmici.

Povezani članci