Počele kvalifikacije za LŠ, srpski fudbaler pogodio (VIDEO)

Večeras su na programu prve utakmice prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Malme je slavio pred svojim navijačima sa 3:2, ali gosti sa Islanda su od 39. minuta imali igrača manje, posle isključenja Ingasona koji je prethodno postigao jedini gol za Vikingur.

Malme je poveo u 16. minutu golom Olsona, Ingeson je izjednačio u 38. minutu, ali odmah posle njegovog isključenja, Malme je ponovo poveo, a strelac je ovoga puta bio Toivonen.

Rezultatom 2:1 ušlo se u drugo poluvreme, a prednost Malmea je još ubedljivijim učinio srpski krilni napadač Veljko Birmančević svojim pogotkom u 84. minutu susreta, preciznim udarcem iskosa sa leve strane.

Izgledalo je da će Malme sa dva gola prednosti na revanš, ali je ekipa Vikingura, iako sa igračem manje na terenu, u nadoknadi vremena smanjila na 3:2 golom Gudjonsena.

U duelu Pjunika i rumunskog Kluža u Jermeniji nije bilo golova.

Jokić nakon poraza: Ovo je samo jedna od sedam utakmica

Košarkaši Denvera izgubili su na svom terenu od Minesote rezultatom 106:99 u prvom meču polufinala Zapadne konferencije NBA lige. Najbolji u Denveru...