Radnički još uvek čeka rivala: Remi Gzire i Atletik Eskaldesa!

U prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencija fudbaleri Gzire i Atletik Eskaldesa odigrali su večeras na Malti nerešeno 1:1.

Gzira je povela u 46. minutu golom Džefersona, a izjednačenje timu iz Andore doneo je Lopez u 65. minutu.

Revanš je na programu sledeće nedelje u Andori, a pobednik ovog dvomeča će u narednom kolu kvalifikacija igrati protiv niškog Radničkog.

Radnički će biti domaćin u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija. Prvi meč je na programu 21. jula, dok se revanš igra sedam dana kasnije.

PRAVI TENISKI KLASIK: Iga Švjontek osvojila Madrid posle drame u okršaju dve prvoplasirane! (VIDEO)

Prva teniserka sveta Iga Švjontek trijumfovala je na turniru u Madridu, pošto je u finalu savladala Arinu Sabalenku. Bio...