FULAM SVE JAČI: Mitroviću stiže pojačanje u odbrani

Fudbalski klub Fulam, ima ozbiljne ambicije da naredne sezone opstane u Premijer ligi.

Kako pišu britanski mediji, tim sa Krejven kotidža je blizu dovođenja Bernda Lena doskorašnjeg golmana Arsenala.

Prema tamošnjim navodima, on je nezadovoljan statusom pored Erona Ramsdejla i traži nov klub.

Upravo zato je i Fulam jedna od opcija.

Leno je do dolaska u Englesku, mahom nastupao u domovini za Štutgart i Bajer Leverkuzen.

U svim takmičenjima prošle sezone, Nemac je sedam puta bio na golu “Tobdžija” sakupivši 720 minuta.

Povezani članci