STANKOVIĆ ZADOVOLJAN: Radnički ima najbrži napad u prvenstvu

Fudbaleri Crvene zvezde, pobedili su niški Radnički u prvom kolu Superlige Srbije.

Crveno beli su slavili sa ubedljivih 4:0, postigavši tri gola u prvom poluvremenu.

Svoje utiske nakon susreta, sumirao je njihov trener Dejan Stanković.

Fenomenalno! Na stranu deset minuta vartometa ispred našeg gola. Posle vođstva došlo je do opuštanja. Radnički je najbrža ekipa, sa najbržim napadom u prvenstvu. Kad smo iskorigovali odbranu, bilo je kako treba. Nije sramota biti sporiji od nekoga, morali smo da izrotiramo i tu je stalo. Po šansama smo bili tu, ali golovi su ti koji odlučuju utakmicu. Najvažnije je da smo osvojili tri boda. Hvala navijačima na podršci. Zadovoljan sam i debitantima, ali može bolje, treba još da se uigraju. Ne može sve u 15-tak dana, Kingsi jak na loptu, Bukari jak u prostoru. Gledaćemo da podižemo nihovu formu iz dana u dan i da koristimo njihove kvalitete. – rekao je on.

Naredni meč, Zvezda je takođe domaćin kada im sledećeg vikenda bude gostovala Kolubara.

Bivši fudbaler Zvezde het-trikom vodi tim ka tituli (VIDEO)

Veoma uzbudljiva šampionska trka vodi se u fudbalskom prvenstvu Crne Gore, gde je Dečić nedavno došao do prednosti, koju...