Junajted slomio Liverpul na debiju Ten Haga (VIDEO)

U prvom pripremnom meču ovog leta, fudbaleri Mančester junajteda pobedili su ekipu Liverpula sa 4:0.

Junajted je poveo u 12. minutu preko Džejdona Sanča, posle greške mladog beka Liverpula Mabaje.

Na isteku 30. minuta, posle gužve pred golom Alisona, sjajno je reagovao vezista Junajteda Fred, koji je sa ivice kaznenog prostora lobovao golmana Liverpula, prelep pogodak za 2:0.

Tri minuta kasnije, posle nove greške, ovog puta Vilijamsa, Marsijal je izbio sam pred gol Liverpula i lako završio posao.

Imao je i Liverpul nekoliko prilika u prvom delu, dva puta su igrači Jirgena Klopa pogađali stativu (Dijas), dok je na drugoj strani okvir gola pogodio i Diogo Dalo.

Mančester junajted je na klupi imao 15, a Liverpul čak 24 igrača, gotovo svi su dobili prilike da odigraju makar koji minut.

Uspeli su izabranici Erika ten Haga posle jedne kontre u 76. minutu da dođu i do četvrtog gola, a strelac je bio Urugvajac Fakundo Pelistri.

Zvezdini kadeti dominantni protiv Partizana!

U velikom derbiju 25. kola Kadetske lige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan rezultatom 4:0. Poveo je domaćin golom...