LŠ, KVALIFIKACIJE: Srpski štoper režirao najveće iznenađenje prvog kola! (VIDEO)

Iskusni srpski defanzivac Zoran Gajić posto je pravi junak prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Nakon 0-0 u prvom meču odigranom u Jermeniji, u utakmici Pjunika i Kluža je u revanšu u Rumuniji viđena prava drama, a glavni egzekutor je bio Srbin!

Domaćin je poveo već u 6. minutu golom Nana Boatenga, a minimalnom prednošću su otišli i na pauzu.

Kada se činilo da će sve biti gotovo i kad se već nazirala radost domaćih fudbalera, na glavnu scenu je stupio Gajić.

On je prvo u 89. minutu odveo meč u produžetke, kada je nadvisio protivničku odbranu i poravnao rezultat, a potom je zavrteo i penal-rulet u 119. minutu kada se do njega odbila lopta, što nije propustio.

Prethodno je Klaudiu Petrilja u 4. minutu produžetka ponovo doneo prednost Klužu, a nakon toga je usledio i promašen penal Harutunjana, kada je propuštena šansa za izjednačenjem. Ipak, tu je bio ponovo Srbin kada je bilo najpotrebnije.

Ipak, upravo je Petrilja bio jedan od dvojice fudbalera svog tima koji su promašili penale, dok su gosti bili sigurni, pa su ostvarili veliki uspeh plasmanom u 2. kolo kvalifikacija za elitno takmičenje.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...