Krajinović spasao dve meč lopte i zakazao susret sa Alkarasom!

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se danas u drugo kolo turnira u Hamburgu, nakon što je savladao Argentinca Sebastijana Baeza sa 2:1, po setovima 6:1, 4:6, 7:6 (8:6).

Krajinović se u taj-brejku odlučujućeg seta suočavao sa dve meč lopte na servisu rivala, ali je vezao četiri poena i ostvario veliku pobedu.

Naš teniser je sjajno započeo meč, dobio je prvi set ubedljivo sa 6:1. Međutim, u drugom setu je bila potpuno druga priča, Argentinac je napravio brejk, održavao prednost i izjednačio na 1:1.

Što se tiče trećeg seta viđena je velika borba, Baez je stigao do dve vezane meč-lopte, kada je poveo sa 6:4. Krajinović je uspeo da izjednači na 6:6, a onda dobio još dva poena za konačan trijumf.

U narednom kolu će za protvnika imati prvog nosioca Karlosa Alkarasa.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...