Škupi šokirao Dinamo, Bodo/Glimt se okliznuo u Severnoj Irskoj (VIDEO)

Odigrani su mečevi 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona i viđeno je nekoliko iznenađenja.

Malme srpskog trenera Miloša Milojevića i napadača Veljka Birmančevića je poražen u Litvaniji od Žalgirisa 1:0. Jedini stralc je bio Ourega u 49. minutu.

Birmančević je odigrao samo prvo poluvreme.

Ludogorec je kao domaćin rutisnki slavio protiv Šamroka 3:0. Dva gola u prvom poluvreme su delo Sotirua, dok je Igor Tijago u 90. minutu praktično Bugare poslao u 3.kolo kvalifikacija.

Linfild iz Severne Irske je napravio veliko iznenađenje pobedom protiv Bodo/Glimta kao domaćin 1:0. Jedini strelac je bio Milar u 83. minutu.

Dinamo je u Zagrebu šokiran u finišu od strane Škupije iz Severne Makedonije, na kraju 2:2.

Došli su gosti u vođstvo u 25. minutu preko Kuevena, da bi 20 minuta kasnije Ademi izjednačio. Dinamo se činilo došao do pobede golom Petkovića u 86. minutu, ali je u 89. minutu Sefas poravnao i doneo veliko uzbuđenje pred revanš.

Zvezda objavila važnu informaciju za navijače pred polufinalni duel sa Megom! (FOTO)

Košarkaši Crvene zvezde za nedelju dana, u petak 3. maja, dočekuju Megu u prvoj utakmici polufinala ABA lige. Ova utakmica...