LK: Apoel bez pobede u Bugarskoj, Slovaci sigurni protiv Farana uz fenomenalan gol bivšeg igrača Zvezde! (VIDEO)

U večeras odigranim prvim mečevima drugog kola kvalifikacija za evropsku Ligu konferencija pobedu je ostvarila slovačka Dunajska Streda, koja je slavila sa 2-0 na gostovanju Vikinguru na Farskim Ostrvima.

Novi gol, peti u roku od samo 13 dana postigao je bivši napadač Crvene zvezde Nikola Krstović, koji je zatresao mrežu u 8. minutu za vođstvo svog tima.

On je posle ubačene lopte sa desne strane Denisa Blekmana na atraktivan način, makazicama, zatresao mrežu.

Konačan rezultat postavio je Letonac Andrejs Ciganiks u 81. minutu, posle asistencije Nikoleskua.

U drugoj utakmici odigranom u ovom terminu viđen je veoma ravnopravan duel u Bugarskoj, između domaćeg Boteva iz Plovdiva i kiparskog Apoela, koji je završen bez golova.

Oba tima su imala isti posed lopte, uz četiri šuta više bugarskog predstavnika (11-7).

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....