Jovanović nastavio tamo gde je stao: Dva gola za Makabi u Ligi konferencija (VIDEO)

Srpski reprezentativac Đorđe Jovanović nastavio je i na početku nove sezone sa sjajnim partijama.

Njegov Makabi iz Tel Aviva u 18.00 časova počeo je meč 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Zire u Azerbejdžanu, a Jovanović je u 22. minutu povisio rezultat na 2:0.

Nekadašnji napadač Partizana i Čukaričkog bio je siguran i u 56. minutu na asistenciju Kaničovskog koji je u 18. minutu načeo Ziru.

Srpski fudbaler je u 66. minutu izašao sa terena, a njegv tim je savladao protivnika sa ubedljivih 3:0.

PRAVI TENISKI KLASIK: Iga Švjontek osvojila Madrid posle drame u okršaju dve prvoplasirane! (VIDEO)

Prva teniserka sveta Iga Švjontek trijumfovala je na turniru u Madridu, pošto je u finalu savladala Arinu Sabalenku. Bio...