Debakl Čelsija, Gabrijel Žezus počeo da rešeta (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala deklasirali su Čelsi sa 4:0 na pripremnoj utakmici u Orlandu.

Novajlija iz Mančester sitija Gabrijel Žezus doveo je Tobdžije u vođstvo u 15. minutu, a strelci su još bili Martin edegor, Bukajo Saka i Albert Sambi Lokonga.

Arsenal je dobio sva tri meča na turneji po SAD, uz ukupno devet postignutih golova.

Povezani članci