LŠ, KVALIFIKACIJE: Dinamo jedva protiv Makedonaca, Šerif u drami nanizao još jedan tim iz našeg regiona

U sklopu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona večeras je Dinamo iz Zagreba savladao u gostima makedonski Škupi minimalnim rezultatom i tako prošao dalje.

Na Maksimiru je prvi meč završen nerešenim rezultatom, 2-2, a večeras je odlučujući pogodak postigao upravo internacionalac iz Severne Makedonije Arijan Ademi na startu drugog poluvremena, posle asistencije Luke Menala.

Dalje je prošao i Šerif. Posle eliminacije Zrinjskog iz Mostara, najprijatnije iznenađenje u evropskom fudbalu prethodne sezone je na isti način, minimalnim rezultatom u dvomeču, bilo bolje i od Maribora, pošto su u revanšu u Tiraspolju slavili sa 1-0.

Pritom je sve bilo neizvesno do samog kraja, kada je u 88. minutu igrač iz Gvineje Momo Jansane rešio dvomeč samo tri minuta po ulasku u igru.

Duljaj se oprostio od svojih igrača (FOTO)

Dojučerašnji trener Partizana Igor Duljaj pojavio se danas u sportskom centru Teleoptik kako bi se pozdravio sa fudbalerima crno-belih...