Real i Amerika bez pobednika: Konačno je pogodio i Azar (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida i Klub Amerike remizirali su rezultatom 2:2 u prijateljskom susretu odigranom u “Orakl parku” u San Francisku.

Tim iz Meksika poveo je već u petom minutu kada je strelac bio Henri Martin na asistenciju Migela Lajuna. Do izjednačenja je došlo u 22. minutu igre. Karim Benzema je odigrao dupli pas sa Markom Asensiom i poslao prelep udarac u dalji ugao gola Giljerma Očoe.

U 55. minutu je došlo do preokreta i to pogotkom Edena Azara.To je učinio iz jedanaesterca, ali to nije bilo dovoljno za trijumf “kraljevskog kluba”.

U 82. minutu je dosuđen i penal za Klub Ameriku i uspešno ga je izveo Alvaro Fidalgo za konačnih 2:2.

GUDURIĆ PRED F4: Ovaj za mene ima veliki značaj

Košarkaši Fenerbahčea će ove sezone igrati na završnom turniru Evrolige. Nakon izbacivanja Monaka, za finale će se boriti protiv Panatinaikosa. Srpski...