Vojvodina lako kroz Kragujevac u borbi za vrh

U prvom meču subotnjeg programa 4. kola Mozzartbet Superlige, fudbaleri Voojvodine su savladali Radnički 1923 kao gosti 0:2 (0:0).

Posle prvog dela koji je bio bez golova, u drugom delu su Novosađani rutinskom igrom došli do tri važna boda u borbi za vrh tabele.

Prvi gol je postigao Veljko Simić u 62. minutu, da bi pobedu potvrdio povratnik Malbašić u 85. minutu posle sjajnog prodora Zukića.

Utakmicu je obeležio i težak teren usled jake kiše koja je padala pre i tokom meča.

Vojvodina ovom pobedom nastavlja da prati Crvenu zvezdu i ima 10 bodova, dok Radnički ostaje na 5 bodova. i ovo mu je prvi poraz ove sezone.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...