CSKA PROKOCKAO PREDNOST: Asistencija Gajića na debiju Zdjelara

Fudbaleri moskovskog CSKA odigrali su nerešeno na gostovanju u Nižnjem Novgorodu, pošto su prokockali dva gola prednosti, pa je utakmica završena rezultatom 2-2.

Poveli su Armejci golom Fedora Čalova u 15. minutu. Sedam minuta kasnije izgledalo je da će ovo biti laka utakmica za CSKA, kada je do ovog leta fudbaler Crvene zvezde Milan Gajić asistirao Konstantinu Kučajevu za 2-0.

Ipak, u drugom delu igre je na scenu stupio 22-godišnji Timur Sulejmanov i golovima u 60. i 85. minutu doneo izjednačenje i konačan rezultat.

Odmah nakon dolaska iz Partizana, za CSKA je debitovao Saša Zdjelar, koji je u 77. minutu zamenio strelca drugog gola Kučajeva.

NOVI VOJVOĐANSKI DERBI: Lazetić obeležava jubilej protiv Vojvodine, izvukli pouke posle duela u NS

Fudbaleri TSC-a ligaški deo Superlige Srbije završili su na trećem mestu. U prvom kolu plej-ofa domaćini su Vojvodini. Novosađani dobili...