NE ZAUSTAVLJA SE: Mitrović najavio početak Premijer lige golom polufinalisti Lige šampiona! (VIDEO)

Fudbaleri Fulama su u generalnoj probi pred početak Premijer lige, u koju su izborili povratak u prethodnoj sezoni, odigrali utakmicu na svom Krejven Kotidžu protiv polufinaliste Lige šampiona Viljareala.

Rezultat je bio 1-1, a kada je reč o strelcima, sve je po starom – gol za Fulam postigao je srpski reprezentativac i najbolji srelac Čempionšipa Aleksandar Mitrović!

MITROGOL NASTAVLJA DA TERORIŠE: Nova dva gola! (VIDEO)

On je to učinio u 86. minutu, za izjednačenje, posle ubačene lopte sa desne strane ovoletošnjeg pojačanja Kevina Mbabua.

Prethodno je Viljareal poveo u 34. minutu golom Danija Pareha, pa je imao prednost sve do završnice.

Mitroviću je ovo četvrti gol u pripremnom periodu.

Fulam počinje takmičenje u Premijer ligi u subotu od 13.30 časova, kada će dočekati Liverpul, kome je zamalo izmakla titula prošle sezone, i koji je u finalu Lige šampiona poražen od Real Madrida.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...