SUPERKUP NEMAČKE: Bajern trijumfovao uz dva gola Manea, mreže nisu prestajale da se tresu! (VIDEO)

U utakmici Superkupa Nemačke fudbaleri Bajerna bili su bolji od Lajpciga sa 5-3.

Dva gola za Bavarce postiglo je i veliko ovoletošnje pojačanje Sadio Mane, u 31. i 98. minutu.

Već na poluvremenu je šampion Nemačke završio posao, golovima Manea, Musijale i Pavara.

U drugom poluvremenu je pogodio i Gnabri, a još jednim svojim golom je pobedu začinio Senegalac koji je stigao iz redova Liverpula.

Ipak, nisu se predavali ni fudbaleri Lajpciga, pa su “dobili” drugo poluvreme, golovima Halstenberga, Nkunkua i Olma.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...