LŠ, KVALIFIKACIJE: Dinamu dovoljno 10 minuta u Razgradu, remi u derbiju (VIDEO)

Posle pobede Viktorije Plzenj, u prvim utakmicama dvomeča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona pobedu je ostvario i zagrebački Dinamo, dok su Monako i PSV remizirali u derbiju ove runde.

Dinamo je slavio na gostujućem terenu protiv Ludogoreca, a pobedu je obezbedio već u prvih 10 minuta.

U vođstvo ih je u 6. minutu doveo Dino Perić, a samo tri minuta kasnije je Serhio Pat autogolom duplirao prednost protivnika iz Hrvatske.

Nije mnogo prošlo ni do trenutka kada je fudbaler iz Gane Berhard Tekpeti smanjio na 2-1, golom u 22. minutu.

A na stadionu Lui Drugi u Kneževini domaći Monako je remizirao sa PSV-om, odigravši 1-1.

Gostima je u 38. minutu prednost doneo Verman, posle asistencije Luka de Jonga, a PSV je izjednačio zahvaljujući Akselu Disasiju u 80. minutu, koji je tako postavio konačan rezultat.

Zvezda – Partizan: Duel dva najveća srpska kluba možete pratiti na ovom kanalu

Ove sezone dva najveća srpska kluba sastaće se po četvrti put, a u ovoj sezonu su odrigrali 3 meča...