ŠERIF IZGUBIO ŠMEK: Poraz na domaćem terenu od Viktorije (VIDEO)

Najveća prošlosezonska senzacija evropskog fudbala Šerif, koji je izbacio i Crvenu zvezdu u kvalifikacijama za Ligu šampiona, ove godine nije startovao naročito ubedljivo.

Posle minimalnih pobeda u dvomečima sa timovima iz regiona Zrinjskim i Mariborom, doživeli su poraz u prvoj utakmici trećeg kola o Viktorije iz Plzenja, i to na domaćem terenu, od 2-1.

Tim iz Tiraspolja je dobro krenuo i poveo u 36. minutu golom Nigerijca Rašida Ibrahima Akanbija sa bele tačke, ali su onda kola krenula nizbrdo.

Prvo je tek pet minuta kasnije na isti način izjednačio Tomaš Hori, a u 55. minutu je preokret doneo Pavel Buha.

Proglašen najbolji trener NBA lige (FOTO)

Trener Oklahome Mark Dagnolt izabran je za trenera godine u NBA ligi. Ovaj mladi trener predvodio je Tander do prvog...