LŠ, KVALIFIKACIJE: Benfika i bez Nunjeza puni protivničke mreže, ustoličen “prestolonaslednik” (VIDEO)

U prvim utakmicama dvomeča 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona koje su večeras poslednje završene pobede su ostvarili timovi Benfike i Rojal Uniona.

Belgijski tim je bio bolji na svom terenu od Rendžersa sa 2-0.

Poveli su golom Tedija Teuma u 27. minutu, a konačan rezultat je postavio Dante Vanzir u 76. minutu sa penala.

A karakteristika lisabonske Benfike će i ove sezone izgleda biti efikasnost, iako je u velikom transferu klub napustio Darvin Nunjez koji je pojačao redove Liverpula.

Oni su u Lisabonu bili bolji od danskog Mitjilanda sa 4-1.

Golovima Gonsala Ramosa u 17. i 33. minutu poveli su sa 2-0. Oba puta je mladom napadaču asistirao Brazilac David Neres.

Na 3-0 povisio je Enco Fernandez u 40. minutu, posle asistencije Žoao Marija, a sa ovim rezultatom se otišlo i na poluvreme.

Ramos je u 61. minutu kompletirao i het-trik, tako nagovestivši da je naslednik Darvina Nunjeza i dovevši svoj tim do velikih 4-0.

Poraz je sa penala samo ublažio Pione Sisto u 78. minutu.

MILAN JE ZAVRŠENA PRIČA: Žiru potpisao za novi klub!

Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Franuske Olivije Žiru od naredne sezone će igrati u američkom MLS-u nakon što je...