POČELA PREMIJER LIGA: Prvu pobedu upisao Arsenal! (VIDEO)

Večerašnjom utakmicom između Kristal Palasa i Arsenala na Selhurst parku u Londonu otvorena je nova sezona Premijer lige.

Premijernu pobedu upisao je večerašnji gostujući tim – Arsenal, koji je slavio sa 2-0.

Vodeći gol postigao je Gabrijel Martineli glavom, posle ubacivanja sa leve strane Zinčenka.

Prethodno je odbranu domaćina veoma namučio Gabrijel Žezus, veliko pojačanje iz Mančester Sitija, ali nije zatresao mrežu.

Nije se predavao Kristal Palas. Želeo je da izbegne poraz po svaku cenu i preuzimao inicijativu, posebno u drugom poluvremenu, ali je bilo šansi sa obe strane.

Ipak, sve dileme su otklonjene u 85. minutu kada je posle centaršuta sa desne strane Mark Gueki glavom skrenuo loptu u svoj gol.

Srpski fudbaler Luka Milivojević u igru je ušao u 75. minutu, kada je zamenio Dukurea.

Zvezdin igrač na meti tima iz La Lige: Španci žele Hvanga

U subotu i sredu igrala se dva derbija, a ti mečevi privukli su brojne skaute. Kako javlja MaxBet Sport predstavnike su...