SUPERLIGA: Lučanci spasili bod u poslednjim sekundama meča

U poslednjem meču subotnjeg programa, u okviru Superlige Srbije, Mladost iz Luačana i Radnički iz Niša su odigrali 2:2.

Bio je to okršaj Nikole Štulića i Milana Bojovića, koji su postigli po dva gola na ovom meču.

Radnički je poveo već u četvrtom minutu preko Štulića, da bi Mladost poravnala na 1:1 u 34. minutu preko Bojovića iz penala. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

Gosti su ponovo došli do prednosti u 61. minutu. Jamkam je presekao loptu na sredini terena i poslao fenomenalan pas u prazan prostor za Štulića koji je bio smiren i to je bilo 1:2.

Ipak, da Lučanci osvoje bod u ovom meču pobrinuo se Bojović koji je opet sa penala u 92. minutu poravnao, pošto je stigla reakcija iz VAR sobe.

Posle ovog kola Mladost i Radnički imaju po 2 boda, s tim što Nišlije imaju utakmicu manje.

LAST MINUTE PONUDA: Uplati depozit putem kartice i osvoji vredne nagrade!

Uplati depozit putem kartice i osvoji sjajne nagrade! Još samo nedelju dana imaš da dođeš do spektakularnih nagrada u Meridianu...