Kolubara sa igračem manje izvukla remi u Surdulici!

U okviru petog kola Superlige Srbije između Radnik i Kolubara su odigrali nerešeno u Surdulici.

Radnik i posle petog kola bez ijedne pobede, sa samo dva osvojena boda, dok Kolubara ima meč manje i iz četiri odirane utakmice ima ukupno pet bodova.

Prvo poluvreme obeležilo je isključenje defanzivnog veziste Kolubare, 34-godišnjeg Nemanje Nikolića koji je u 37. minutu morao da napusti teren, pa je Kolubara do kraja meča morala da se bori sa igračem manje na terenu.

Kolubara je imala odličnu priliku da postigne vodeći gol u 61. minutu, ali je prečka spasila Surduličane posle gužve u petercu domaćih.

Domaći su u u nastavku stvorili nekoliko prilika, ali golman Stanivuković je bio odlično raspoložen pa je Kolubara iz Surdulice otišla neporažena.

SEĆAĆE SE OVE UTAKMICE: Imali +14, loši minuti crno-belih za brejk Olimpijakosa u prepunoj Areni!

Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpijakosa 74:69 u 32. kolu Evrolige. Imaće za čim da žale pošto su tri...