SENZACIJA: Alkaraz eliminisan na startu Montreala!

Četvrti teniser sveta Karlos Alkaraz, koji je ove godine eksplodirao , doživeo je poraz već u drugom kolu masters turnira u Montrealu.

On je sa 2-1, po setovima 7:6 (7:4), 6:7 (7:9) i 3:6 izgubio od Amerikanca Tomija Pola, 34. tenisera na svetu.

Pol je prvi izgubio servis, ali je ekspresno vratio zaostatak, nakon čega u prvom delu igre više nije bilo prilike za brejk, pa se odlučivalo u tajbrejku gde je jedan više mini-brejk bio dovoljan Špancu za prednost u setovima.

Drugi set je bio pun preokreta. Tomi Pol je izgubio servis i bio u zaostatku od 2:0, ali je preokrenuo i servirao za set, kada je Alkaraz ipak uzvratio i ponovo poravnao, na 5:5. Ponovo se ušlo u tajbrejk, koji je ovog puta bio pun mini-brejkova, a u takvom odnosu snaga je jačih živaca bio Pol i slavio na razliku.

U odlučujućem setu je Amerikancu jedan brejk, kojim je poveo 3-1, bio dovoljan za trijumf i plasman u narednu rundu.

Tamo će igrati protiv pobednika meča između Marina Čilića i Karena Hačanova.

Poznato da li Jokići mogu na tribine u Los Anđelesu

Košarkaši Denvera u petak ujutro po srednjoevropskom vremenu gostuju Lejkersima u trećem meču četvrtfinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige....