SUDAR TITANA: Džerard bolji od Lamparda (VIDEO)

U prvoj utakmici drugog kola Premijer lige viđen je veoma zanimljiv susret, jer su se pored aut-linije jedan naspram drugog našle dve legende engleskog fudbala.

Aston Vila, na čijem je čelu Stiven Džerard, bila je bolja na svom terenu od Evertona, koji predvodi Frenk Lampard.

Vodila je Vila na poluvremenu golom Danija Ingsa u 44. minutu, posle asistencije Olija Votkinsa.

U drugom poluvremenu su mirovale mreže sve do završnice, kada su domaći fudbaleri postigli još dva gola, ali je jedan bio u sopstvenoj mreži.

Prvo je Emilijano Buendia u 86. minutu povisio na 2-0, a Votkins zabeležio i drugo završno dodavanje, da bi odmah nakon toga Lukas Dinje autogolom postavio konačan rezultat.

KAPITEN PANTER POSLE OLIMPIJAKOSA: Imali smo utakmicu u svojim rukama

Košarkaši Partizana nisu uspeli juče da savladaju Olimpijakos u Evroligi. Imali su 14 poena viška, ali ni to im...