Marković u 95. minutu doneo bezidejnom Partizanu pobedu! (VIDEO)

U okviru 6. kola Superlige Srbije fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mladost GAT u Novom Sadu rezultatom 1:0 golom Svetozara Markovića u 95. minutu.

Prvu ozbiljnu šansu na utakmici imala je ekipa Mladosti. Andrija Radulović se našao oči u oči sa Aleksandrom Popovićem, ali je levom nogom šutirao malo pored desne stative.

Partizan je u nastavku pokušavao da stvori priliku, najviše preko Rikarda ali bezuspešno.

U 32. minutu imao je priliku Urošević. Prelepo je šutirao iz prve u trku, želeo parabolom da prebaci Aleksu Milojevića, ali je mladi golman izbio loptu u korner krajnjim naporom.

Mladost je u nastavku više pretila, Partizan je delovao nezainteresovano, a rezultat je na poluvremenu bio 0:0.

U drugom poluvremenu, Partizan je nastavio da se muči. Mladost je imala  60 odsto poseda za pet minuta drugog dela.

U 57. minutu, Nikola Popović je imao sjajnu priliku. Sjajno je šutirao u kontri sa gotovo 30 metara, ali je njegov prezimenjak na golu crno-belih Aleksandar dobro intervenisao i izbio loptu u korner.

U 66. minutu dobra prilika za Partizan, ali Nemanja Jović je uspeo pogoditi samo prečku. U 90. minutu je Rikardo imao priliku ali ni od toga ništa nije bilo.

Igralo se još pet minuta, a u 95. minutu Partizan je preko Svetozara Markovića uspeo postići gol.

Tako su crno-beli kroz “iglene uši” došli do pobede u Novom Sadu.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...