Remi Spartaka i Javora, Mladost bolja od Radnika!

U okviru fudbalske Superlige Srbije zanimljivo veče viđeno je u Subotici i Lučanima.

Naime, fudbaleri Spartaka odigrali su nerešeno 2:2 protiv Javora u interesantnom meču.

Poveo je domaćin u 13. minutu golom Nikole Srećkovića, da bi devet minuta kasnije Petar Gigić doneo izjednačenje Ivanjičanima.

Ponovo je Spartak došao do vođstva, igrao se 30. minut kada je Andrej Todorovski zatresao mrežu Vulića, pa se tako i završilo prvo poluvreme.

U nastavku je došlo do izednačenja golom Eliomara koji je pogodio u 67. minutu i doneo konačan rezultat meča.

Fudbaleri Mladosti savladali su Radnik iz Surdulice rezultatom 3:2.

Gosti su poveli,a strelac je bio Davor Nedeljković,dok je Milan Bojović sa penala izjednačio na 1:1 pet minuta kasnije.

Preokret je golom u 53. minutu doneo fudbaler Mančester sitija Đorđe Gagić- Zatim je usledio novo izjednačenje u 86. minutu zahvaljujući Vasiliju Janjiću, a konačan rezultat meča je postavio Mihailo Vesnić.

DENVER NE STAJE: Barklijeva reakcija koja je privukla pažnju posle brejka u LA (VIDEO)

Košarkaši Denvera upisali su 11 pobedu u nizu protiv LA Lejkersa. Tako su sinoć poveli sa 3:0 u prvoj rundi...