Zvezda ispustila prelako Makabi, u Beogradu se juri gol prednosti (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u haifi od Makabija 2:3 u prvom meču kvalifikacija za Ligu šampiona.

Početak je bio vrlo loš za Crvenu zvezdu. Makabi je diktriao ritam i vrlo brzo preko Pjeroa.

Od tog trnutka kao da su Stankovićevi izabranici živnuli, i vrlo brzo su izjednačili. Katai je šutira, lopta je pogodila pešića i skrenula u gol za 1:1.

Od tada Zvezda je dominirala terenom, a Bukari i Pešić su imali velike prilike za vođstvo.

Ipak, Kanga je uspeo što oni nisu, pošto je sjajnim šutem sa 20 metara pogodio gol domaćih.

U drugom poluvremenu Zvezda je ušla meko i to su Izraelci odmah iskoristili. Prvo je Pjero doneo izjednačenje da bi nekoliko minuta kasnije Šeri sjajnim udarce preokrenuo rezultat.

Pokušala je Zvezda izmenama da promeni ritam meča i imala je vie loptu u nastavku, a priliku je imao Ben. Međutim golman domaćih je u poslednjem trenutku izbio loptu.

Imao je i Makabi dve dobre šanse, ali je Borjan jednom dobro odbrani, a drugi put je Acili bio kratak.

Na kraju 3:2 kao nada za dobar rezultat u Beogradu da mogu crveno-beli do grupne faze Lige šampiona.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....