Novi Pazar ne staje, Napredak i dalje na začelju (VIDEO)

Fudbaleri Novog Pazara su ostvarili i četvrtu uzastopnu pobedu u Superligi, pošto su savladali Napredak iz Kruševca 2:1.

Prvi gol je višen u 40. minutu kada je Mitar Ergelelaš iskoristio dodavanje Nikčevića sa desne strane i efektnim udarcem iz voleja savladao golmana gostiju Petrića.

Nisu se gosti iz Kruševca predali, igrao se 55. minut kada je Jovanović probio po desnoj strani i uposlio Nemanju Krstića koji je izjednačio rezultat.

odlučujući detalj dogodio se u 78. minutu. Lončar je skrivio penal i zaradio isključenje, a siguran sa bele tačke bio je Andrija Majdevac.

Novi Pazar je zahvaljujući ovom trijumfu stigao do treće pozicije u Super ligi Srbije sa 12 bodova, dok je Napredak i dalje 14. sa dva osvojena boda, koliko imaju i Radnički Niš i Radnik.

DO SKORA EVROLIGAŠKI TRENER: Litvanac pred novim poslom?

Košarkaši Žalgirisa su tokom ove sezone promenili trenera. Umesto Kazisa Maksvitisa, na klupu je seo Andrea Trinkijeri i umalo ih...