Šestorica veličanstvenih se oprostila od reprezentacije!

Šestorica legendarnih vaterpolista Srbije oprostili su se od reprezentacije u remiju protiv Italije na turniru “Srbija 2022” , a utakmica je završena rezultatom 9:9,

Pred punim tribinama na bazenu Milan Gale Muškatirović bilo je veoma emotivno, a legendarni šampioni Filip Filipović, Andrija Prlainović, Duško i Gojko Pijetlović, Milan Aleksić i Stefan Mitrović igrali su u poslednjoj četvrtini.

U igru su ušli kada je rezultat bio 8:9, Filipović je postigao gol za 9:9, potom su Italijani izjednačili i sudije su četiri minuta pre isteka vremena svirale kraj.

Ovom veličanstvenom događaju prisustvivao je najbolji srpski teniser Novaka Đoković.

Real ponovo bolji od Baskonije, fantastična partija Marinkovića

U okviru drugog meča četvrtfinalne serije Evrolige, košarkaši real Madrida savladali su Baskoniju rezultatom 101:90. Dobro je Baskonija ušla u...