La Liga: Pobeda Barselone, dva gola Levandovskog (VIDEO)

Fudbaleri Barselone savladali su ekipu Real Sosijedada rezultatom 4:1 u ovkiru drugog kola La lige.

Nije prošao ni jedan minut utakmice, a najbolji napadač sveta Robert Levandovski je postigao svoj prvi gol u dresu Barselone. Sjajno je po levoj strani prošao Alehandro Balde, koji je uposlio Levandovskog za svoj prvi gol ove sezone.

U šestom minutu, Aleksandar Isak je iskoristiogreškuDe Jonga i izjednačio rezultat. Sa tim rezultatom se otišlo i na poluvreme.

Ćavi je u drugom delu ubacio u igru Rafinju i Ansu Fatija i od tog trenutka sve se promenilo u korist Barse. Fati je odmah proigrao Dembela koji je doneo prednost slavnog kluba. Do trećeg gola Barselona je stigla u 68. minutu, a strelac je ponovo Levandovski.

Pobednik je rešen je u 79. minutu, kada je Levandovskiproigrao Fatija koji je odlično smestio loptu u mrežu za končnih 4:1.

Barselona u sledećem kolu dočekuje Valjadolid, a Sosijedan ide u goste Elćeu.

UBEDLJIVO U MAJSTORICI: Crvena zvezda je šampion Srbije!

Odbojkaši Crvene zvezde slavili su u majstorici Superlige protiv Partizana 3:0 (25:23, 25:18, 25:18). Samo je prvi set bio neizvestan...