Prva pobeda Radničkog iz Niša, pobedio i TSC

U okviru 7. kola Superlige Srbije fudbaleri Radničkog iz Niša zabeležili su prvu pobedu ove sezone. Tim Saša Mrkića je slaviosu protiv Radnika na gostovanju u Surdulici rezultatom 3:0.

Golove za Radnički postigli su Nikola Štulić u 20. i 74 minutu i Aleksandar Pejović u 55 minutu igre. Jedini gol za domaću ekipu videli smo u 89.minutu i to iz penala, a strelac je bio Nemanja Subotić.

Nakon sedmog kola Radnički se nalazi na mestu broj 13, sa pet bodova, dok je Radnik na poslednjem mestu sa samo dva boda.

U drugoj utakmici TSC je u Bačkoj Topoli pobedio je Mladost GAT rezultatom 3:0, a golove su postigli Đakovac u 13. i 39 minutu i Ratkov u 75. minutu igre.

Tsc je posle ove utakmice na trećem mestu, dok je Mladost na mestu broj 14.

SPEKTAKL U NAJAVI: Direktan prenos meča Partizan – Olimpijakos možete pratiti na ovom kanalu

U okviru 32. kola Evrolige košarkaši Partizana večeras u prepunoj Areni dočekuju Olimpijakos. Partizan je trenutno na deobi 10. mesta...