Mančester junajted prekinuo crni niz protiv Liverpula (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda prekinuli su niz od 8 mečeva bez pobede protiv Liverpula pošto su slavili 2:1 u 3 kolu Premijer lige.

Domaćin je odlično počeo meč i imali su od starta inicijativu i konstantno su pretili golu gostiju. Prvo je Elanga pogodio stativu iz velike prilike, a nekoliko minuta kasnije Sančo posle lepih pozeza smešta loptu iza Alisona.

Nastavio je Junajted sa boljom igrom i u nastavku, a Liverpul nije imao nijedan šut na gol u prvom poluvremenu.

U drugom delu Rašford brzo donosi 2:0 za domaće, pošto je uspeo da savlada Alisona i izbegne ofsajd za svega nekoliko centimetara.

Išlo je ka tome da će Junajted rutinski sačuvati prednost, ali Liverpul preko Salaha unosi dramu u poslednjih 10 minuta.

Ipak do kraja nije bilo uzbuđenja i Junajted je zabeležio prva tri boda u prvenstvu, dok Liverpul ostaje na 2 i još uvek čeka pobedu.

ATP BARSELONA: Lajović u polufinalu!

Srpski teniser Dušan Lajović stigao je do polufinala turnira u Barseloni pošto je savladao Artura Fisa 6:4,3:6,6:2. U polufinalu ga...