Samdorija i Juventus kompletirali užasno kolo u Seriji A

Jedno od najgorih kola u istoriji Serije A je viđeno ovog vikenda u 2.kolu nove sezone.

Na 10 utakmica višeno je svega 13 golova, a čak četiri utakmice su završene rezultatom 0:0.

Jedna od te četiri utakmice je i ona u Đenovi između Sampdorije i Juventusa.

Bio je to generalno nezanimljiv meč u kojem su dve najbolje prilike bile u prvih 15 minuta meča. Prvo je kaputo pogodio prečku gola tima iz Torina, da bi par minuta kasnije Kvadrado imao situaciju 1 na 1 ali nije savladao golmana domaćih.

U drugom poluvremenu Juventus je postigao gol. Rabio je zatresao mrežu na asitenciju Vlahovića, ali je posle gledanja VAR-a gol poništen zbog ofsajda.

Za ekipu Juventusa je debitovao i Filip Kostić koji imao odličnu šansu u nadoknadi vremena, ali je Audero bio bolji.

Juventus ima 4 boda i očekuje ih derbi sa Romom u Torinu narednog vikenda, dok Sampdorija je upisala prvi bod i naredno kolo ide u goste Salernitani.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...