Loša igra Juventusa: Alegri prokomentarisao i Vlahovića

Već u drugom kolu Serije A Juventus je izgubio bodove. Tim koji se klupe predvodi Masimilijano Alegeri je sinoć na gostovanju Sampdoriji osvojila samo bod, rezultat je bio 0:0.

Navijači su nezadovoljni, a Alegri nema nameru da napušta Juvenuts, on je nakon utakmice rekao da je dobro što njegov tim još nije primio gol u Seriji A.

-Imamo dva meča u kojima smo sačuvali mrežu ove sezne. Sampdorija je igrala odlično u prvom poluvremenu, mi smo imali veliku šansu na kraju ali ne smemo da odustanemo. To se desilo i protiv Sasuola, trčali smo unazad, šteta jer smo ispustili dva boda, rekao je Alegri.

Napadač Juventusa Dušan Vlahović u prvih 45 minuta je imao svega tri dodira sa loptom

-Nismo igrali dobro u prvom poluvremenu. Dušan je bio bolji u drugom i samo mora da bude malo mirniji kada mu dođe lopta, jasan je trener Juventusa.

Murinjo ne prašta tako lako: “Sa tim čovekom ne želim više nikad raditi”

Žoze Murinjo je trenutno bez kluba nakon što je u januaru dobio otkaz nakon dvie i po sezone...