Lacio prejak za Inter, Sergej upisao asistenciju (VIDEO)

U okviru 3. kola Serije A, fudbaleri Lacija su pobedili Inter 3:1 (1:0).

Poveli su domaći u prvom poluvremenu preko Felipea Andersona koji je iskoristio sjajnu dubinsku loptu Sergeja Milinkovića-Savića i matirao Handanovića.

To je bio rezultat prvog dela igre, a brzo po početku drugog poluvremena Lautaro Martinez se najbolje snalazi u petercu i poravnava na 1:1.

Ekipa iz Milana je posle toga imala veliku šansu preko Damfriza i činilo se da su daleko bolji na terenu.

Međutim, u poslednjih 15 minuta prava rapsodija Lacija.

Prvo je sjajan gol postigao Luis Alberto, da bi nekoliko minuta kasnije i Pedro bio precizan za veliku pobedu Rimljana.

Lacio ima 7 bodova posle ove pobede, dok Inter je ostao na 6. U narednom kolu Inter dočekuje Kremoneze, dok Lacio gostuje Sampdoriji.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...