Novi Pazar ostvario peti trijumf u nizu!

U okviru 8. kola fudbalske Superlige Srbije, fudbaleri Novog Pazara su savladali ekipu Mladost GAT rezultatom 2:1.

Junak meča bio je povratnik u srpski fudbal, napadač Andrija Majdevac. Pogodio je najpre u 14. minutu, potom i u 21, ispostavilo se da je ta prednost za novosadskog debitanta u društvu najboljih bila nedostižna.

Momak na pzajmici iz Crvene zvezde Andrija Radulović golom u 47. minutu vratio je nadu ekipu Alekandra Linte, ali su se Pazarci znalački branili i odbranili do kraja susreta.

Sada su na drugom mestu, sa istim brojem bodova i tri meča više u odnosu na lidera Crvenu zvezdu.

Ovusu: Želim da se izvinim svim navijačima

Leonard Ovusu, fudbaler Partizana, oglasio se na društvenim mrežama posle poraza crno-belih od Vojvodine. Ovusu je zimus stigao u Partizan kao...