Reprezentacija Hrvatske ostaje bez bitnog igrača!

Igrač Olimpijakosa Šime Vrsaljko objavio je da više neće igrati za reprezentaciju Hrvatske.

Vrsaljko je debitovao za seniorsku reprezentaciju 9. februara 2011. godine u prijateljskom okršaju protiv Češke, a upisao je ukupno 52 utakmice.

Od svih reprezentativnih drugova i selektora oprostio se emotivnim pismom na službenoj stranici Fudbalskog saveza Hrvatske.

Povezani članci