Arsenal ipak bolji od Fulama (VIDEO)

U četvrtom kolu Premijer lige, fudbaleri Arsenala savladali Fulam rezultatom 2:1.

Arsenal je gubio 0:1 u drugom poluvremenu, ali je napravio preokret i nastavio da pobeđuje, pa sada ima sve četiri pobede u novoj sezoni.

Prvi gol na meču postigao je Aleksandar Mitrović u 56. minutu, a samo devet minuta kasnije izjednačio je Edegor.

Napadao je Arsenal, želeo je da ostvari novu pobedu, a odbrana Fulama je na kraju ipak pukla.

U 86. minutu Martineli je izveo korner, nastala je ogromna gužva u kaznenom prostoru, a onda se štoper Gabrijel najbolje snašao.

ČEKA IH DOMAĆINSTVO EP: Nemci znaju šta će sa Nagelsmanom

Fudbalsku reprezentaciju Nemačke očekuje učešće na Evropskom prvenstvu čiji su domaćini. U prvim test mečevima savladali su Francusku i Holandiju....