Remi Juventusa i Rome u derbiju, Torino slavio protiv Kremonezea (VIDEO)

U derbiju 3. kola italijanskog prvenstva, fudbaleri Rome i Juventusa su remizirali 1:1.

Dušan Vlahović je postavio loptu da izvede slobodan udarac iz velike udaljenosti i iz prvog kontakta je zakucao pod prečku protivnika za vođstvo Juventusa.

U 25. minutu je VAR poništio gol Lokatelija za 2:0, zbog toga što je u začetku akcije Vlahović igrao rukom.

Do kraja prvog dela nije bilo uzbuđenja. Juve je iskontrolisao situaciju, a Roma nije uspela da dođe do daha.

Drugo poluvreme je krenulo u sličnom ritmu. Juventus je čuvao stečenu prednost, Roma nije imala odgovor, ali onda je došao 69. minut i 1:1 pravo niotkuda.

Do kraja nije bilo uzbuđenja pa je rezultat ostao nepromenjen.

Torino je kao gost slavio protiv Kremonezea sa 2:1.

Poveli su autogolom Bjanketija u 17. minutu, a na 0:2 je povisio Radonjić u 65. minutu meča.

Kremoneze je smanjio na 1:2 preko Sernicole u 80. minutu što je i konačan rezultat utakmice.

Zvezda iz Vojvodine dovodi sina čuvenog reprezentativca Srbije?!

Mladi fudbaler Lazar Jovanović mogao bi da napusti Vojvodinu i pređe u redove Crvene zvezde, navodi "Sport Klub". Navodno su...